Producent naklejek 3D

Wycena to podstawa!

Nalepki wypukłe 3D to bardzo specyficzny produkt. Ilość możliwych kombinacji kształtu, wymiaru, techniki zadruku, rodzaju folii podłoża i nakładu sprawia, że przygotowanie gotowego cennika na takie produkty jest prawie niemożliwe.

Postanowiliśmy więc, że każdy nasz Klient będzie potraktowany bardzo indywidualnie. Pozwoli to też na dokładniejsze specyzowanie Twoich potrzeb i zaoszczędzi sporo czasu na korety cen.

    Oto czynniki, które mają najwększy wpływ na cenę naklejek 3D:

  • Wymiar czyli wysokość i szerokość naklejki 3D
  • Kształt naklejki
  • Rodzaj folii podłoża (biała, srebrna, złota itp.)
  • Technika nadruku (druk cyfrowy pełnokolorowy, sitodruk, offset pełnokolorowy)
  • Nakład produkcyjny

Minimalny wymiar nalepki 3D to około 3 - 4 mm. Kształty nietypowe oceniamy pod kątem produkcji i wyceniamy zawsze szczególnie indywidualnie.

Najpopularniejszy w produkcji jest druk cyfrowy pełnokolorowy i jest to też najbardziej ekonomiczna technika zadruku.


Ale najważniejsze, że:

Nie musisz znać się na tym wszystkim, żeby zlecić nam do produkcji własne naklejki wypukłe 3D. Wpisz i wyślij tylko ogólne założenia projektu i dane kontaktowe, które masz w formularzu obok - my zajmiemy się resztą.

Szybka WYCENA nalepek 3D

Pola oznaczone gwiazdką* są wymagane.

Kilka słów o nakładzie produkcyjnym

W przypadku produkcji nalepek 3D nakład produkcyjny jest jednym z najważniejszych czynników, który decyduje o cenie pojedyńszej naklejki 3D. Istnieją pewne stałe produkcyjne koszty początkowe, króre zawsze rozkładają się na cały nakład.

Jeśli realizowany nakład jest mały, wtedy te koszty przypadają na mniejszą ilość nalepek i podnosi to trochę cenę. Ale jeśli tylko uda się zwiększyć nakład zamówienia, wtedy koszt produkcji pojedyńczej naklejki 3D może Cię pozytywnie zaskoczyć.
Porównaj też koniecznie większe nakłady produkcyjne naklejek wypukłych. Może się zdarzyć, że cena za szukę spadnie do bardzo korzystnego poziomu. Wtedy będzie warto zrobić choćby mały zapas magazynowy naklejek 3D i stosować je bardziej masowo. Zależy nam bardzo, żeby nasze naklejki były dla Ciebie wsparciem firmy, a przy większym nakładzie wsparcie będzie większe i bardziej ekonomiczne. Zwiększenie nakładu produkcyjnego naklejek 3D to zatem jeden z najlepszych sposobów na bardziej ekonomiczną produkcję przy zachowaniu wysokiego standardu jakości.

3 proste kroki do własnych naklejek 3D

1. Rozpoznanie potrzeb i wycena
Pierwszy krok to zawsze określenie podstawowych oczekiwań na temat wymiarów i nakładu naklejek 3D oraz odpowiedź na kilka ważnych pytań, które pozwolą nam bardzo precyzyjnie trafić w Twoje potrzeby. Na tym etapie staramy się zawsze dowiedzieć jak najwęcej na temat warunków, w jakich nalepki będą używane i na temat podłoża na które będą przyklejane. To pozwala często zdecydować o rodzaju zastosowanej folii i zagwarantuje później właściwą przyczepność nalepce 3D.
2. Ustalenie projektu i produkcja
Kolejny krok to dokładne określenie celu, jaki spełniać ma naklejka 3D i zaprojektowanie pod tym kątem jej treści i grafiki. Na tym etapie ustalamy z Tobą projekt doradzając i często wymianiając korespondencję mailową, ale jest to praca warta poświęconego czasu. Twoje wskazówki dotyczące projektu są dla nas niezwykle istotne. Po zatwierdzeniu przez Ciebie wersji ostatecznej projekt trafia na produkcję, gdzie jest też dodatkowo weryfikowany pod kątem poprawności w druku.
3. Dostawa i radość z naklejek 3D
Po upływie ustalonego przez nas czasu potrzebnego na produkcję wysokiej jakości naklejek 3D porzychodzi moment, żeby dostarczyć Ci efekt naszych wspólnych prac. Bardzo lubimy obserwować jak nasze wspólne projekty widziane dotąd tylko na ekranie komputera przybierają postać naklejek 3D. Po sprawdzeniu nakładu, który schodzi z produkcji naklejki są pakowane w bezpieczny sposób i wyruszają w drogę kurierem UPS. Życzymy dużo dobrych efektów ze stosowania naszych naklejek 3D.

Produkujemy naklejki 3D w różnych technikach zadruku